Concept SO 1025

Priemer sušiaceho podnosu
32 cm
Tvar sušičky
guľatá

XXL sušička CONCEPT SO-1025 sa postará o zdravé uskladnenie ovocia, zeleniny alebo bylín. Jej prednosťou je veľká kapacita. Na sušenie je k dispozícii až 12 sít s priemerom 32cm. Nechýba mechanický otočný volič teploty a 8 stupňov nastavenia teploty. O usušenie vložených potravín sa stará ventilátor. Ten odstraňuje prebytočnú vlhkosť. Sušiace sitá je možné umývať v umývačke riadu.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Rýchlosť

super kvalita k cene

• Velka plocha na susenie
    • Pomalsie susenie
  • , zakúpené v epotreby.sk

Ja ho mam osobne par rokov a používam ho neustále, vyskúšala aj mamina a už bol nákup na svete♥️.

Ok .

• dobrá cena

• Vela poschodi
    • Vysuší
    • Ticha
    • Nepaci sa mi,ze fuci stale,stara susicka inej znacky po case vypla, a ked klesla teplota opat sa zapla.
    • Vela poschodi = dlhe susenie
    • Plast labilny
    • Myslela som,ze ked 12,bude ich naozaj 12 a nie 10,mozno chyba konkretneho obchodu

Asi by som si ju druhykrat nekupila. Nepaci sa mi labilnost celej susicky. Velmi lahka, plast dlho nevydrzi, rychlo sa rozlupi. Moja byvala susicka mala fukanie zhora,co bolo podla mna praktickejsie a efektivnejsie. Kazdemu vsak vyhovuje nieco ine.

• , zakúpené v Alza.sk

• Som spokojná s týmto výrobkom.
    • Odporúčam ho,hlavne kôli 12tim roštom, kde môžete naložiť veľa surovín.
  • , prevzaté z Heureka.cz

Zkoušel jsem to naprázdno (ještě není co sušit), při nastavení na 35°C (okolo 15°C) to topilo asi 20sec a potom cca 6min ne. Při nastavení na max to topilo stále, takže nějat to snad nastavit půjde. Původní jsem měl taky s podobným výkonem 250W (na štítku), ale tento nový hřeje znatelně méně, tak uvidíme. S přehazováním plat při sušení počítám - to jsem dělal i u původního. Uvedené časy sušení se mi zdají strašně krátké, ale asi hodně závisí na tloušťce - asi dělám silnější.

• , zakúpené v HDmobil

• -najväčší počet poschodí zo všetkých ponúkaných sušičiek bez nutnosti dokúpenia ďalších mriežok
    • -viacstupňový termostat
    • -vhodná aj na sušenie húb
    • -pomerne nízka hlučnosť

Sušičku som si kúpil za účelom sušenia húb,ktorých sezóna u nás ešte trvá.Predošlá staršia sušička inej značky a zakúpená u iného predajcu bola hlučná,mala málo mriežok,prikúpenie ďalšej sady bolo takmer v cene sušičky.Čo je hlavné,chýbal jej termostat,teda huby pri sušení výrazne stmavli až ku hranici pripálenia,inokedy sa naopak zaparili.Nastavením termostatu na 50 st.C je všetko vyriešené.Samozrejme,že sušenie trvá dlhšie,ale za tú kvalitu to stojí.Odporúčam počas sušenia vymieňať polohu mriežok,aby bolo rovnomerné.
    VÝROBOK KAŽDÉMU ZÁUJEMCOVI ODPORÚČAM.