Excalibur 4926T

TOP 50 v kategórii Sušičky potravín

Excalibur 4926T

Hodnotenie výrobcu Najvýkonnejší model z našej továrne. Ideálna veľkosť pre veľké rodiny s veľkými záhradami, záhradkárov a všetkých tých, ktorí to myslia so sušením naozaj...
449 €

Počet sušiacich plátov
9 ks
10 kg

• Najlepsia kvalita susenia aku som doteraz zazila
    • Casovac je super vec. Nadstavi sa a viac sa netreba starat.
    • Pri 41stupnoch (raw) vynikajuce vysledky. Som maximalne spokojna.
    • Zda sa mi trosku hlucny. Nalepili sme dopredu kusok pasky aby sme lepsie odtlmili hluk. Velmi to pomohlo.

Skvely produkt.

• Kvalitné a rovnomerné sušenie
    • Veľká výhoda je časovač

Sušičku mám zatiaľ krátko, ale som veľmi spokojná. Ovládanie je jednoduché a oceňujem najmä časovač. Potraviny sa sušia rovnomerne. Jednoznačne túto sušičku odporúčam! Máme ju v kuchyni a myslím, že nie je ani veľmi hlučná.

Čierna
Časovač
Počet sušiacich plátov
9 ks
10 kg

Hodnotenie výrobcu

Najvýkonnejší model z našej továrne. Ideálna veľkosť pre veľké rodiny s veľkými záhradami, záhradkárov a všetkých tých, ktorí to myslia so sušením naozaj vážne. Obsahuje 9 veľkých sušiacich tácok o celkovej ploche 1,39 m 2 .

Tento model je vybavený osemnásť centimetrovým ventilátorom, 600 Wattovým motorom, nastaviteľným termostatom a 26-hodinovým časovačom. Časovač vypne automaticky sušičku po dosiahnutí nastaveného intervalu sušenia. Kryt, dvierka aj rám sušiacich tácok je vyrobený z veľmi odolného a pevného polykarbonátu, ktorý sa nezlomí dokonca ani pod kolesami nákladnej dodávky alebo pod úderom kladiva.

Všetky komponenty sú vyrobené a montované v Spojených štátoch amerických nie ako poruchovejšie čínske kópie predávané pod rôznymi značkami.

Všetky typy sušičiek Excalibur sa dodávajú s čiernym táckami.

Špecifikácia:

• Model: 4926T
  • Rozmery v cm: 31,8 x 43,2 x 48,3
  • Váha: 10 kg
  • Výkon motora: 600 Watt
  • Rozsah termostatu: 29 ° C - 68 ° C
  • Počet tácok: 9 (polykarbonát)
  • Plocha tácke: 35,5 cm x 35,5 cm
  • Farba: biela
  • Záruka: 3 roky

• Najlepsia kvalita susenia aku som doteraz zazila
    • Casovac je super vec. Nadstavi sa a viac sa netreba starat.
    • Pri 41stupnoch (raw) vynikajuce vysledky. Som maximalne spokojna.

Skvely produkt.

• Kvalitné a rovnomerné sušenie
    • Veľká výhoda je časovač

• , zakúpené v SušičkyPotravin.sk

Všetko je OK. Nechce sa mi písať.