Ezidri FD 500

Modernizovaný variant obľúbenej sušičky má klasickú bielu farbu a jednoduché ovládanie. Môže sa pochváliť jedinečným rozvodom zohriateho vzduchu, ktorý je riadený mikropočítačom...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma97 % • 31 850 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 3 974 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 063 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 78 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 497 recenziíĎalšie informácie

Modernizovaný variant obľúbenej klasickej sušičky má nadčasovú bielu farbu a môže sa pochváliť užívateľsky prívetivým ovládaním. Jedinečný rozvod zohriateho vzduchu je ovládaný mikropočítačom a zaisťuje rovnomerné sušenie a rýchle výsledky. Tento spôsob prípravy sa hodí pre huby, byliny, zeleninu aj ovocie a zachováva v nich maximum minerálov, vitamínov, vlákniny a stopových látok. Nepoužíva pritom konzervačné látky ani pridaný cukor.

Optimalizovaný rozvod vzduchu

Modernizovaná verzia spotrebiča sa môže pochváliť jedinečným rozvodom zohriateho vzduchu, ktorý sa postará o rovnomerné a rýchle sušenie. Obvody sú pritom riadené mikropočítačom.

biela

• Kvalitne prevedenie
    • Biely plast vyzera velmi dobre
    • Digitalne nastavenie času a teploty
    • Zatiaľ žiadne.

Zatiaľ sme ešte nič nesušili.

• , zakúpené v tipa.sk

Takúto sušičku sme mali 20 rokov!!!!! Nemá chybu.
    Dúfam, že aj táto nová toľko vydrží.

biela
Nerezové prevedenie
Tvar sušičky
guľatá

Intuitívne ovládanie

Prístroj je vybavený digitálnym dotykovým ovládaním, ktoré je maximálne názorné a intuitívne.
Intuitívne ovládanie

Univerzálne použitie

Sušička si skvele poradí s hubami, bylinami, ovocím i zeleninou. Dokáže usušiť aj menej tradičné ovocie a zeleninu ako sú cukety, jahody alebo paradajky. Hodí sa aj na prípravu ovocných placiek.
Univerzálne použitie

Šetrné spracovanie

Sušenie prebieha bez farbív, konzervačných látok i bez pridaného cukru. Produkty si uchovávajú svoju pôvodnú vôňu, farbu i chuť a zostáva v nich maximum minerálov, vitamínov, vlákniny aj stopových látok.
Šetrné spracovanie

Susička ovocia, zeleniny, bylin, hub a kvetín s spičkovými parametrami. Susička má regulovaný rozvod teplého vzduchu s ventilátorom, elektronicky riadený teplotný režim susenia v rozsahu 35 - 60 stupňov Celsia. Vyznačuje sa nízkou spotrebou elektrického prúdu (0,1 až 0,2 kWh podľa  teploty a obsahu vody).

Nepriehladná síta zabraňujú rozkladu vitamínov pôsobením svetla. Susička ovocia Ezidri Snackmaker má možnost rozsírenia kapacity o dalsí síta. Priemer síta je 340 mm, výska susičky s 5 sitami je 260 mm. Maximálný doporučený počet sít je 15 kusov, pričom kapacita jedného sita je 0,4 - 0,5 kg.

Ako pracujú susičky ovocia Ezidri? Sacími otvormi v základnej jednotke sa nasává vzduch, ohrievá sa na teplotu nastavenou elektronickým termostatom a sustavou rozvádzacích kanálkov na obvodu sít sa vháňa do vnútorného priestoru jednotlivých sít. Stredovým otvorom sít a veka je část vzduchu vytlačovaný von zo susičky, část vzduchu sa nasává zpät, dohrievá sa a vháňa znova do priestoru sít.

Prečo susit? Susenie je najlacnejsí a najzdravsí zpôsob konzervacie. Setrným susením sa uchová v ovoci a zelenine až 80% vitamínov. Je to predovsetkým vitamín C a A a celá rada vitamínov B, minerálne látky a vláknina. Pri susení sa nepoužívá cukor ani konzervačné látky a farbivá. Susením sa môžu zpracovať prebytok ovocia a zeleniny z vlastnej záhrady alebo lacnejsie ovocie a zelenina nakúpená v letnej sezóne. Na susenie sa dá použíť ovocie mensie, spadnuté a prezrelé. Celý rok sa môžu susiť byliny a na jeseň huby.

Dokumenty

• , zakúpené v mámedoma.sk

• Najlepšia sušička na trhu

• Kvalitne prevedenie
    • Biely plast vyzera velmi dobre
    • Digitalne nastavenie času a teploty
    • Zatiaľ žiadne.

Zatiaľ sme ešte nič nesušili.

• , zakúpené v tipa.sk

Takúto sušičku sme mali 20 rokov!!!!! Nemá chybu.
    Dúfam, že aj táto nová toľko vydrží.

Produkt mám len jeden deň, už skúšam sušiť jablká, zatiaľ to vyzerá dobre.

• Spokojnosť

Sušičky som vybrala na základe recenzií,suší rovnomerne,netreba prehadzovať pláty, zatiaľ sme sušili jablká.V porovnaní s inou, lepšia.Dúfam, že bude dlho slúžiť.

• , zakúpené v ČistýSvet.SK

Rovnaký typ sušičky som si zakúpil už v roku 2011. Často sme ju používali, slúžila spoľahlivo, až teraz v roku 2019 prestala fúkať teplý vzduch, išiel z nej len neohriaty. Chyba sa možno dá ľahko odstrániť, ale aj tak som kúpil rovnaký typ s tým, že predchádzajúca sušička si svoje odslúžila. Najčastejšie sušíme jablká, rajčiny a hríby.

• , zakúpené v ČistýSvet.SK

Predtým nám táto značka vydržala vyše 20 rokov!!!!
    Dúfam, že aj táto poslúži.

• , zakúpené v ČistýSvet.SK

• Kvalitné suši ovocie aj zeleninu rovnomerne , je zachovaná vôňa ovocné placky s orechami kokosom chia semiačkami chutia aj v zime ,tento typ používam už vyše 20 rokov
  • , zakúpené v ČistýSvet.SK

• Toto je naša tretia sušička. Tá prvá bola a ničom, lebo nemala reguláciu teploty a aj zle sušila. Bola aj lacná, tak sme ju vyhodili. Nakoľko sme predpatiteľmi časopisu dTest, tak tú druhú sme kupovali podľa hodnotenia dTestu. Jedná sa o model Domo DO325VD ktorý mal v dTeste najlepšie hodnotenie 67%. Stála asi 50€. Sušička fungovala a aj sušila dobre asi 2,5 roka. Sušičku sme nechávali bežne zapnutú aj keď sme neboli doma, ale aj v noci. Bežne máme sušičku položenú na kuchynskej linke, alebo stole. Stalo sa čo by asi nikto v živote nečakal. Sušička začala horieť !!! Normálne plamene - oheň z nej šľahal do výšky 30cm. A to bol začiatok horenia!!! Bývame v rodinnom dome. Rýchlo som ju chytil zo spodu a vyhodil som ju na dvor. Skúsil som na ňu nahádzať sneh, ale oheň som nedokázal uhasiť. Ten plast bol s vysoko horľavého materiálu. Horel lepšie ako pet fľase. Na zahasienie sušičky som potreboval 2 vedrá vody! Neviem si predstaviť keby sme neboli v kuchyni čo by sa stalo. Alebo čo by bolo za nejakých 10-15min. Stál pri nás anjel strážny, lebo by bol zhorel celý dom. Mám aj foto, môzem poslat. Rád by som výrobcovi, ale nemám e-mail. Sušička nemala TEPELNÚ POISTKU!!! Pokazil sa ventilátor a od špirál začala horieť. Po všetkých týchto skúsenostiach už sme nechceli kupovať žiadny lacný výrobok. Pozerali sme sa hlavne na bezpečnosť a kúpili sme Ezidri FD 500. Vyhrala v Nemeckom dTeste. Suší perfektne. Určite stojí to za tie peniaze.
    • Nemá hlavný vypínač, ale to nevadí.
  • , zakúpené v TPD.sk

• Výkon - rýchlosť sušenia

Nemá časovač. Ale o tom so vedel vopred.