Klarstein Bananarama

Doprava 3 €,Na sklade
Doporučená ponuka VEGAONLINE.sk

Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 379 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €93 % • 1 757 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 11 438 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 4 858 recenziíĎalšie informácie

6 ks

• vyrazne smrdí, zapácha za horením plastu

k sušičke nebol daný slovenský návod na obsluhu

• , zakúpené v Klarstein

• Tichý chod ,ľahká manipulácia a údržba. Na 6 mriežkách sa dá vysušit 25 ks jabľk strednej veľkosti. Doba sušenia 8 až 12 hod. Hrušky kvôli väčsej dužinatosti sa sušia 12 hod. Na displayi sa odrátava čas a po ukončení času,ktoré ste zadali sa sušička vypne ale to neznamená ,že suroviny budu vysušené. Ak ste nastavili menej času ,než suroviny potrebovali musíte ju zapnúť znovu na 2 resp.4 hod. Možno hneď všetko sa na prvý pokus nepovede .
    • Mne po vysušení cvikly / červené řepy zostalo len sklamanie. Nenaplnilo ani 5 dcl fľašu / sklenici. Než sa vysušili úplne cvŕkli . : Bylinky, petržlen a zeler vňate pri manipulácii po vysušení prepadávajú cez mriežky. Chystám sa sušiť ešte tekvice uvidíme ako to dopadne.
    • Nevýhodu vidím v tom ,že sa nedá sušiť cez noc lebo mriežky na horných priečkach sa sušia pomalšie a po určitom čase sa musia prekladať.Ja ich prekladám po 4 hodinách.

Celkovo to nemá chybu .
    Je to nemecký produkt a tak je tam určitá kvalitá.
    A cenovo výhodná pre nás trh.

• Praktický

čierna
Príkon
550 W
Časovač
Regulácia teploty
Počet sušiacich plátov
6 ks

Výkonný dehydrátor od spoločnosti Klarstein vysuší v rekordnom čase ovocie, zeleninu, mäso a ďalšie potraviny a tým vytvára vynikajúce, trvanlivé občerstvenia a prísady. Či už na vitamíny bohaté sušené ovocie ako jablkové alebo banánové čipsy, alebo zdravú zeleninu ako sušené paradajky- zariadenie Klarstein Bananarama hravo poslúži všetkým chutiam.

S vykurovacím výkonom 550 W sa sušička postará o to, že v potravinách neostane žiadna voda. Kompletné sušenie predlžuje trvanlivosť potravín prirodzeným spôsobom pri zachovaní vitamínov, vlákniny a ďalších hodnotných zložiek bez strát. Celkom ako pri Paleo strave ide o druhovú výživu s množstvom zeleniny, kvalitných živočíšnych produktov a ovocia a výživu k štíhlosti, výkonnosti a nadpriemernému zdraviu. Výkonný motor výrazne skracuje dobu sušenia v porovnaní s inými dehydrátormi bez straty kvality. Pre flexibilnú prípravu rôznych potravín sa dá teplota sušičky nastaviť od 40 do 70 °C. Integrovaný časovač zjednodušuje používanie a ukončí sám od seba proces sušenia v požadovanom čase.

Stúpenci Paleo stravy jedia presne to, čo evolúcia pripravila ľuďom pred stovkami tisíc rokov, a preto sú štíhli, výkonní a mimoriadne zdraví.

Na celkovo 6 poschodiach sú šetrne sušené kúsky ovocia, plátky zeleniny, huby a byliny. Aj veľké ryby a celé plátky mäsa môžete hravo spracovať zo zariadením Klarstein Bananarama - týmto spôsobom si môžete sami pripraviť lahodný Beef Jerky. Nástavec s jemným sieťovaním je obzvlášť praktický napríklad pre bobuľovité ovocie. Priedušné nástavce umožňujú v spojení s cirkuláciou vzduchu rovnomerné rozloženie tepla. Vďaka variabilnému rozloženiu sa dajú spracovať napríklad aj kusy rýb bez predchádzajúceho rozkrájania. Po použití a krátkom vyčistení sa zásobníky sušičky priestorovo úsporne vkladajú do seba.

Na sklade • 1 variant3 €95 % • 852 recenziíĎalšie informácie

• vyrazne smrdí, zapácha za horením plastu

k sušičke nebol daný slovenský návod na obsluhu

Celkovo to nemá chybu .
    Je to nemecký produkt a tak je tam určitá kvalitá.
    A cenovo výhodná pre nás trh.

• Praktický
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3 €95 % • 852 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Klarstein

odporúčam cenovo aj výkonovo top pracuje skvele

• , zakúpené v Klarstein

• Praktická sušička ovocia. Dá sa nastaviť čas sušenia aj teplota podľa druhu ovocia.
    • Zatiaľ žiadna ale mám ju len krátko

super

• prehľadná
    • dobre suší
    • tichá
    • jednoduché používanie
    • Počul som o ňom pozitívne veci, tak som si vybral tento
    • veko počas používania prasklo

Výrobok sa zdá byť v zásade dobrý, ALE dostal som ho na Vianoce a počas používania prasklo veko.
    Keďže to bol darček, nevedel som, že celý tovar bude potrebné vrátiť na záruku. V čase, keď som sa spojil so zákazníckym servisom (2 dni na telefóne), som veko vyhodil a rozmýšľal, na čo si ho nechať, ak praskne.

Aj keď mi bol spolu so strojom zaslaný chybný kryt (prasknutý pri používaní), stále sa čudujem, že to bola jednorazová záležitosť. Takže sa stále snažím vymeniť kryt a ak sa mi to nepodarí ešte tento mesiac, budem hľadať inú značku, ktorá bude, dúfam, spoľahlivejšia a prípadná výmena dielov bude jednoduchšia.

V každom prípade, ak niekto pôjde touto cestou, nič nevyhadzujte, pretože budete mať 25 000 nepoužiteľný stroj bez náhradných dielov kvôli nedostatku záruky! !!

Každý si môže objednať zásobník, ale musíte dostať cenovú ponuku na kryt a mne trvalo 3 týždne, kým som niečo dostal.
    Vždy si sľubujem, že im zavolám tento alebo budúci týždeň, samozrejme, ak to zdvihnú.
    (Viem, že to nie je v kompetencii zákazníckeho servisu a nie je na nich, aby sa k tomu vyjadrovali. Ponúkam len konštruktívnu kritiku, že by mali vypracovať nejaký interný postup na riešenie takýchto prípadov, ktorý by mohol potenciálne urýchliť a podporiť prácu oddelenia služieb zákazníkom tým, že by sa odstránili zbytočné obchádzky. )

• Dobre schne a je cenovo dostupný.

Potreboval som sušičku ovocia a mäsa. Videl som, že tento odporúčal niekto, komu dôverujem.

• Dehydrátor má estetický tvar a farbu. Jeho prevádzka je tichá, ľahko programovateľná a úsporná. Ľahko sa nakladá a čistí. Jeho veľkosť je tak akurát pre rodinnú domácnosť!
    • Zatiaľ som nezaznamenal žiadne nevýhody.

Tento dehydrátor som si vybrala na odporúčanie priateľov a som s ním veľmi spokojná! Odporúčam ho všetkým!