Klarstein Fruit Jerky Plus 6

Príkon
500 W
Časovač
Regulácia teploty

sušička na sušenie potravín • príkon 420 až 500 W • 6 odkladacích mriežok • šetrné konzervovanie • rovnomerné sušenie • možnosť nastavenia teploty od 35 °C do 70 °C • plech s antiadhézny vrstvou • časovač • displej na vrchnej strane • napájanie 220 až 240 V • dĺžka sieťového kábla cca 120 cm • rozmery jednej poličky cca: 30 × 33 cm

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Andrea Shop

plastova konstrukcia -

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Na konci programu veľa pípne, takže aj keď môžete nastaviť koniec sušenia na noc, musíte ho nastaviť na deň, inak sa zobudí celý dom.

Suší oveľa lepšie ako predchádzajúci plastový dehydrátor s otočným zásobníkom. S kovovými mriežkami sa oveľa ľahšie manipuluje a nezničia sa teplom, ako to bolo v prípade plastových podnosov.

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Je to veľmi dobré, už dvakrát použité. Jednoduché používanie!

Tento výrobok som si kúpil, pretože má zásobníky z nehrdzavejúcej ocele.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Sušenie je rovnomerné, nie je potrebné meniť zásobníky. Obsahuje kvalitné zásobníky.
      • Zatiaľ som ho nenašiel. Možno to, že cena je spočiatku trochu vysoká, ale keď je vo výpredaji, veľmi sa oplatí.

Kvalitný výrobok, presne to, čo som potreboval.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobrý pomer ceny a kvality

Na odporúčanie priateľa

• Je to veľmi účinné!
      • Neidentifikoval som sa.

Pre moju rodinu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Svoju prácu vykonáva spoľahlivo.
      • Je to neznesiteľne hlasné ( ale myslím si, že moja je jedinečná chyba, pravdepodobne nie je spôsobená konštrukciou). Časom sa tieto zvuky zmiernili, ale pre mňa je to stále veľké sklamanie.

Pozrite sa, kovové podnosy, cena.

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • To je v poriadku. Rozhodol som sa pre verziu s kovovým roštom.
      • Zatiaľ sme nenašli žiadne nedostatky.

Kúpil som si výrobok na sušenie paradajok.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dostal som, čo som si objednal.
      • Návod na použitie je stručný - začali sme používať odporúčania iných výrobcov. Výsledok bol veľmi dobrý.

Zariadenie funguje dobre.

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Lepšia kvalita za nižšiu cenu ako u iných spoločností predávajúcich podobné produkty
      • Vnútorné svetlo by pomohlo dôkladne skontrolovať stupeň dehydratácie.

Podrobná štúdia trhu