Klarstein GQ7-Fruitower D

Počet sušiacich plátov
5 ks
Obdĺžnikový tvar

• , zakúpené v Klarstein

Susicku som použila iba jedenkrat, zatiaľ som spokojná, páči sa mi nastavitelnosť času aj teploty. Vzhľad, dizajn na vysokej úrovni. Sušila som jabĺčka, čas na sušenie sa mi zdá primeraný. Konečný výsledok na 1.

• veľmi dlhá doba sušenia

Regulácia teploty
Počet sušiacich plátov
5 ks
Obdĺžnikový tvar

Výkonná sušička Fruitower D od spoločnosti Klarstein obzvlášť šetrne konzervuje potraviny ako ovocie, zelenina, mäso, huby alebo bylinky. Pritom Klarstein siaha po pradávnych znalostiach: už pred niekoľkými storočiami sa potraviny sušili preto, aby ostali trvanlivé a boli zakaždým k dispozícii ako dodávatelia vitamínov. V dnešnej dobe je sušenie potravín, samozrejme, oveľa jednoduchšie.

Na displeji môžete pohodlne nastaviť teplotu a čas sušenia. Stačí iba rozdeliť želané potraviny na rôzne poličky, položiť kryt, vybrať teplotu a čas sušenia a už môžete ísť na to. Motor a ventilátor sa zapnú skoro okamžite, aby na piatich poschodiach sušičky docielili pri konštantnej teplote rovnomerné výsledky. Samozrejme, vždy je možné teplotu a čas prestaviť, v prípade že si budete želať slabšie alebo silnejšie sušenie. Pritom je všetko úplne prirodzené: dôležité minerály a vitamíny ostanú zachované, chuť sa zintenzívni - celkom bez konzervačných látok ako napr. oxid siričitý. Aj pre alergikov je sušička ovocia Fruitower D užitočnou kúpou.

Čistenie sušičky ovocia po ukončení procesu sušenia je celkom jednoduché. Poličky sú vyhotovené z ľahkej umelej hmoty a je možné ich bezproblémovo a rýchlo umyť. Popri všetkých výhodách je zariadenie Fruitower D relatívne kompaktné. S celkovým priemerom 30 cm je vhodný do skoro každej kuchynskej linky. Keď sa nepoužíva, je možné poličky aj oddelene od základného zariadenia uskladniť v kredenci. Vďaka zariadeniu Fruitower D už nič nestojí v ceste zdravej výžive bohatej na vitamíny.

• veľmi dlhá doba sušenia

• Tichy

Zatiaľ ziadne

• , zakúpené v Electronic Star

Pekný dizajn, šikovná obsluha, proste hľadaný produkt na našom trhu.

• Tichy chod
    • Nizka spotreba energie
    • Rychle susenie
    • Intuitivne a jednoduche ovladanie
  • , zakúpené v Electronic Star

Keďže som už podobnú sušičku vlastnil viem že je výborná. Odporúčam všetkým, ktorí majú záujem sušiť doma ovocie. Je jednoducho ovládatelná a dobre suší ovocie. Ja som spokojný. Prvú sušičku som vlastnil asi 7 rokov a sušila bez problémov až kým sa nepokazila. Túto sušičku som si vybral preto, lebo je veľmi podobná tej prvej. Cena je veľmi priaznivá. Tiež bola od nemeckého výrobcu. Funguje prsne tak ako tá prvá. Som s ňou spokojný.

• , zakúpené v Electronic Star

Produkt je super. Ide ticho, výborne funguje. Zatiaľ som nenašla nič nevyhovujúce.